Ресторант на годината в Англия 2024г.

Най-добър ресторант в Англия 2023г.

обратно

Кариери

  • СПЕЦИАЛИСТ КОНТРОЛ

    Варна
    Извършва ревизии и калкулации

    ”Happy Bar & Grill” е най-голямата верига ресторанти на Балканският полуостров. Компанията управлява и развива няколко бранда –“Happy Bar & Grill”; „Burrata''; „Captain Cook”; “Rezzo”. За 30 години опит имаме 30 ресторанта в България, три в Барселона (Испания) , един в Лондон (Великобритания) и един в Букурещ ( Румъния).
    Нашите ценности са Усмивка, Грижа и Уважение, защото вярваме, че те ще ни помогнат да бъдем любима марка както за Клиентите, така и за нашите служителите.

    Търсим мотивиран и позитивен колега, който да стане част от екипа на Отдел Контрол и ценообразуване в Централния офис на Компанията в гр. Варна на длъжност Специалист Контрол

    ИЗИСКВАНИЯ:

    → Висше икономическо образование в областта на финансите или счетоводството
    → Опит на подобна позиция -минимум 2 години
    → Много добра компютърна грамотност- Excel
    → Аналитично мислене
    → Умение за работа в екип;
    → Мотивация за работа
    → Възможност за пътувания
    → Шофьорска книжка

    ОТГОВОРНОСТИ:

    → Извършва ревизии в обектите на компанията по утвърден график
    → Изработването на правилните калкулации, себестойности и цените на продуктите на компанията
    → Работи със складов софтуер
    → Управлява и контролира работата с ренторантския софтуер
    → Изготвя справки и анализи за нуждите на мениджмънта на Компанията за вземане на решения

    НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

    → Динамична и предизвикателна работна атмосфера;
    → Атрактивно възнаграждение;
    → 5 дневна работа седмица -08:30-17:30
    → Ваучери за храна
    → Допълнително здравно осигуряване

    Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография .

    Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
    Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
  • Стани част от нашия екип

    Автобиография

    Качете вашето CV тук