Кариери

‹ обратно
Заместник управител
Основни отговорности:

• Познава в детайли и контролира процесите в обекта, когато е на смяна;
• Участва активно в маркетингови и други промоции с цел увеличаване на продажбите на ресторанта;
• Запознат е в детайли с работата на всяка позиция в ресторанта;
• Отговаря за оперативните резултати на ресторанта;
• Отговорен е за правилното обучение на служителите в ресторанта и осигурява редовни тренировки на персонала по спазвне на стандартите на компанията;
• Отговоря за контролируемите разходи в ресторанта;
• Отговаря за безопасните условия на труд в ресторанта;
• Гарантира стриктното изпълнение на стандартите на компанията – ЗБУТ, хигиенни и HACCP процедури, вътрешнофирмени правила, стандарти и документи.

Изисквания:

• Висше образование в сферата на Туризма;
• Опит на мениджърска позиция в ресторант- мин 2 год
• Опит на мениджърска позиция в областта на ресторантьорството извън България – ще се счита за предимство;
• Владеене на английски език
• Компютърна грамотност;
• Комуникационни умения
• Лидерски качества
• Емоционална стабилност

Нашето предложение:
• Мениджърска позиция в сектор услуги;
• Фирмено обучениие;
• Атрактивно и редовно заплащане според личните Ви резултати;
• Работа в реална, динамична среда сред млад екип;
• Възможност за развитие.

Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография и актуална снимка.

Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

КАНДИДАТСТВАНЕ
Име и фамилия *

Настоящ адрес

Мобилен телефон

Образование Завършено образование

Продължавате ли образованието си в момента
Да  Не

Владеене на чужди езици (слабо,добро,отлично)

Трудов стаж Последно работно място(фирма, длъжност, дата на постъпване и напускане, лице за контакт)

Други предпочитания за станция на работа барман сервитьор помощник сервитьор готвач работник кухня заготовки мияч сушист на обучение за суши

времеви възможности за работа пълно работно време - 8 часа
намалено работно време - 4 - 7 часа

CV

Снимка

Допълнителна информация

Декларирам, че предоставям доброволно личните си данни и съм съгласен те да бъдат използвани във връзка с кандидатстването ми за работа в ресторанти хепи бар&grill, като същите не следва да бъдат използвани от трети лица без мое писменно съгласие, освен случаите, установени със закон или друг нормативен акт.

* Код за сигурност
CAPTCHA Image нова картинка
right_arrow

* - задължителни полета